Ponuda poslova

MOST PIĆAN 108

52332 PIĆAN

OIB: 75163602674

Budi dio mlade i vrlo učinkovite ekipe, iskoristi svoj potencijal, doprinesi velikim koncertima i festivalima poput Ultre, Knockout Snow Festivala (Francuska i Švicarska), Rovinj Jazz festivala, Adria Summer Festivala, Rise Up Festivala i dr.

OPIS RADNOG MJESTA:

Montaža ozvučenja, rasvjete, pozornica, aluminijskih krovova, električnih instalacija na eventima, skladištar i sl.

VRSTA ZAPOSLENJA: Na određeno, povećan opseg posla ( uz mogućnost stalnog zaposlenja)

RADNO VRIJEME: Puno radno vrijeme

MJESTO RADA: trenutno Pag

SMJEŠTAJ I HRANA PLAĆENI

PLAĆA: 25kn/h

VOZAČKI ISPIT: KATEGORIJA B- nije neophodno

PREDNOST: Tehnička struka

POČETAK RADA: ODMAH

Poželjno je radno iskustvo na sličnim poslovima, ali nije isključivi preduvjet. Očekujemo da imaš smisla za organizaciju poslova, da si prilagodljiv i kreativan, timski igrač, s dobrim komunikacijskim vještinama!

Zainteresirani se mogu javiti na mail adresu petradejanovic@gmail.com ili 095/556-44-88

TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

M. Cvetkovića 2, 44010 Sisak

UČENIČKI SERVIS

O B A V I J E S T

UČENICIMA, RODITELJIMA I POSLODAVCIMA

Tehnička škola Sisak kao ovlašteni posrednik temeljem rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva KLASA: UP/I-102-02/11-02/07, URBROJ: 526-08-02-03/4-11-4 od 24. listopada 2011. godine obavlja poslove posredovanja za povremeni rad redovnih učenika za vrijeme zimskog, proljetnog i ljetnog odmora. Svake školske godine Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta propisuje trajanje odmora učenika. Zimski praznici u šk. god. 2016/17. traju od 27. 12. 2016.g. do 11. 01. 2017.g., proljetni od 13. 04. 2017.g. do 21. 04. 2017.g., a ljetni praznici počinju 15. 06. 2017. g. osim za učenike koji polažu predmetni, razredni, popravni, dopunski, razlikovni ili neki drugi ispit, koji imaju završni rad ili ispite državne mature, za učenike u programima čiji se veći dio izvodi u obliku vježbi i praktične nastave i za učenike koji u to vrijeme imaju stručnu praksu, što se utvrđuje godišnjim planom i programom rada škole.

Tehnička škola Sisak posreduje pri zapošljavanju svojih redovnih učenika i redovnih učenika drugih srednjoškolskih ustanova sa sjedištem u Sisačko-moslavačkoj županiji (Tehnička škola Sisak ima sklopljene pisane sporazume sa svim srednjim školama u Sisačko-moslavačkoj županiji).

Poslove posredovanja za povremeni rad redovnih učenika Tehnička škola Sisak obavlja u skladu s odredbama Pravilnika o obavljanju djelatnosti u vezi sa zapošljavanjem (NN 19/11.)

RADNO VRIJEME - UČLANJENJE:

- ured ravnatelja
- informacije na: telefon: 044/537-219
- e-mail:  tehnicka.sisak@gmail.com

PRILIKOM UČLANJENJA POTREBNO JE PRILOŽITI:

ZA MALODOBNOG UČENIKA

- potvrdu o statusu redovitog učenika srednjoškolske ustanove

- dvije slike

- PRESLIKU  DOKUMENTA KOJI SADRŽI OIB UČENIKA

- popunjenu UPISNICU s općim podacima o učeniku, SUGLASNOST za malodobnog učenika,

- presliku osobne iskaznice roditelja (onog koji potpisuje suglasnost i izjavu)

- PRESLIKU otvorenog žiro računa u banci po izboru (žiro račun nije neophodan prilikom učlanjenja, ali ga je potrebno dostaviti nakon završetka rada radi isplate, ne može se koristiti žiro račun roditelja, tekući račun i ostale kartice)

ZA PUNOLJETNOG UČENIKA

- potvrdu o statusu redovitog učenika srednjoškolske ustanove

- dvije slike

- PRESLIKU  DOKUMENTA KOJI SADRŽI OIB UČENIKA

- popunjenu UPISNICU s općim podacima o učeniku

PODIZANJE UGOVORA

Tijekom zimskih, proljetnih i ljetnih praznika, tj. za vrijeme kada je dozvoljen rad redovnih učenika srednjih škola.

ISPLATA UČENIČKIH ZARADA

Obavlja se preko žiro računa učenika nakon uplate poslodavca.

POPIS ŠKOLA KOJE SU POTPISALE SPORAZUM SA UČENIČKIM SERVISOM TEHNIČKE ŠKOLE SISAK:

1. Gimnazija Sisak

2. Srednja škola Viktorovac Sisak

3. Industrijsko-obrtnička škola Sisak

4. Strukovna škola Sisak

5. Ekonomska škola Sisak

6. Tehnička škola Kutina

7. Srednja škola Tina Ujevića Kutina

8. Srednja škola Petrinja

9. Srednja škola Glina

10. Srednja škola Topusko

11. Srednja škola Ivana Trnskog Hrvatska Kostajnica