TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

UČENIČKI SERVIS

O B A V I J E S T

UČENICIMA, RODITELJIMA I POSLODAVCIMA

Tehnička škola Sisak kao ovlašteni posrednik temeljem rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva KLASA: UP/I-102-02/11-02/07, URBROJ: 526-08-02-03/4-11-4 od 24. listopada 2011. godine obavlja poslove posredovanja za povremeni rad redovnih učenika za vrijeme zimskog, proljetnog i ljetnog odmora. Svake školske godine Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta propisuje trajanje odmora učenika.

Praznici u šk. god. 2023./24. traju  30. i 31. listopada 2023.g., 24. prosinca 2023.g. – 07. siječnja 2024.g., 19.  – 24. veljače 2024.g., 28. ožujka - 06. travnja 2024.g., i ljetni praznici počinju 22. lipnja do 31. kolovoza 2024.g. osim za učenike koji polažu predmetni, razredni, popravni, dopunski, razlikovni ili neki drugi ispit, koji imaju završni rad ili ispite državne mature, za učenike u programima čiji se veći dio izvodi u obliku vježbi i praktične nastave i za učenike koji u to vrijeme imaju stručnu praksu, što se utvrđuje godišnjim planom i programom rada škole.

Tehnička škola Sisak posreduje pri zapošljavanju svojih redovnih učenika i redovnih učenika drugih srednjoškolskih ustanova sa sjedištem u Sisačko-moslavačkoj županiji (Tehnička škola Sisak ima sklopljene pisane sporazume sa svim srednjim školama u Sisačko-moslavačkoj županiji).

Poslove posredovanja za povremeni rad redovnih učenika Tehnička škola Sisak obavlja u skladu s odredbama Pravilnika o obavljanju djelatnosti u vezi sa zapošljavanjem (NN 28/2019.)

RADNO VRIJEME - UČLANJENJE:

- Ured ravnatelja, tajništvo

- informacije na: telefon: 044/537-219

- e-mail: ucenicki.servis.sisak@gmail.com

Prijave i izdavanje ugovora Učeničkog servisa Tehničke škole Sisak vršiti će se ONLINE - svu potrebnu dokumentaciju i slike skenirati i poslati na  -ucenicki.servis.sisak@gmail.com .

PRILIKOM UČLANJENJA POTREBNO JE PRILOŽITI:

ZA MALODOBNOG UČENIKA

• potvrdu o statusu redovitog učenika srednjoškolske ustanove
  • slika za dokumente
  • preslika osobne iskaznice učenika
  • popunjenu UPISNICU s općim podacima o učeniku,
  • presliku osobne iskaznice roditelja (onog koji potpisuje suglasnost i izjavu)
  • POTVRDU banke ili UGOVOR o otvorenom žiro/tekućem  računu na ime učenika/ce u banci po izboru  (žiro/tekući račun nije neophodan prilikom učlanjenja, ali ga je potrebno dostaviti nakon završetka rada radi isplate, ne može se koristiti žiro račun roditelja, tekući račun i ostale kartice)
  • potvrdu o prebivalištu (izdaje ju MUP)
  • SUGLASNOST roditelja za rad maloljetnog učenika s priloženom osobnom iskaznicom jednog roditelja.

ZA PUNOLJETNOG UČENIKA

• potvrdu o statusu redovitog učenika srednjoškolske ustanove
  • slika za dokumente
  • preslika osoben iskaznice učenika
  • popunjenu UPISNICU s općim podacima o učeniku
  • POTVRDU banke ili UGOVOR o otvorenom žiro/tekućem računu na ime učenika u banci po izboru  (žiro/tekući račun nije neophodan prilikom učlanjenja, ali ga je potrebno dostaviti nakon završetka rada radi isplate, ne može se koristiti žiro račun roditelja, tekući račun i ostale kartice)
  • potvrdu o prebivalištu

PODIZANJE UGOVORA

Tijekom zimskih, proljetnih i ljetnih praznika, tj. za vrijeme kada je dozvoljen rad redovnih učenika srednjih škola.

•        SUGLASNOST za rad malodobnog učenika roditelj dostavlja skeniranu s osobnom iskaznicom na mail

ISPLATA UČENIČKIH ZARADA

Obavlja se preko žiro ili tekućeg računa učenika nakon uplate poslodavca.

POPIS ŠKOLA KOJE SU POTPISALE SPORAZUM SA UČENIČKIM SERVISOM TEHNIČKE ŠKOLE SISAK:

Gimnazija Sisak

Srednja škola Viktorovac Sisak

Industrijsko-obrtnička škola Sisak

Strukovna škola Sisak

Ekonomska škola Sisak

Tehnička škola Kutina

Srednja škola Tina Ujevića Kutina

Srednja škola Petrinja

Srednja škola Glina

Srednja škola Topusko

Srednja škola Ivana Trnskog Hrvatska Kostajnica

Srednja škola Novska

Glazbena škola Fran Lhotka Sisak

OGLAS ZA RAD UČENIKA 2022

Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.

e-Računi Učenički servis Tehničke škole Sisak

Za rad učenika preko učeničkog servisa ne trebate e-račun jer nije riječ o usluzi koja podliježe Zakonu o javnoj nabavi te, slijedom toga, niti Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18).

Link gdje možete pronaći dodatna objašnjenja o predmetnom Zakonu: https://www.mingo.hr/page/odgovori-i-informacije-vezano-uz-obvezu-izdavanja-eracuna-u-javnoj-nabavi

Srdačan pozdrav,

MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, PODUZETNIŠTVA I OBRTA

Služba za digitalno gospodarstvo

Sektor za trgovinu i tržište

Uprava za trgovinu i unutarnje tržište

Elektronička pošta: e-poslovanje@mingo.hr

Adresa: Ulica grada Vukovara 78, Zagreb

www.mingo.hr

Radno vrijeme učeničkog servisa:

PON-PET: 10,00-13,00 sati

Ugovori se mogu podizati od 03. lipnja 2024.

« Prosinac 2018 »